موج های آبی مشهد قسمت کودکان

Posted on

سفر با تور مشهد جدا از مقوله زیارتی آن فرصتی برای تفریح در بهترین پارک های آبی کشور را فراهم می آورد. تجربه تیوب سواری بر روی چهار جت قوی وصف ناپذیر است و این امکان در نسل جدید سرسره در سرزمین موجهای آبی و سرسره جت موج اکنون فراهم شده است تیوپ سواری به همراه دوستان در سراشیبی و سربالایی های متعدد و حس معلق.

معرفی جاذبه های تور مشهد سرزمین موج های خروشان مشهد ایران سرزمین موج های آبی یکی از بهترین پارک های آبی در ایران در کنار تم پار Outdoor Decor Outdoor Tours

در اینجا ما به معرفی پارک سرزمین موج های آبی مشهد.

موج های آبی مشهد قسمت کودکان. سرزمین موج های آبی. مشهد بلوار امام علی ع بلوار اندیشه اندیشه 81 تلفن گویا. آنها را به قسمت امانات تحویل نمایند.

به طور کلی شهر مشهد جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد که روز به روز هم به کیفیت و کمیت آن ها افزوده می شود. در سال ۱۳۹۷ فاز دوم این مجموعه آبی ساخته شد. خرید بلیط برای کودکان زیر 120 سانتیمتر بصورت خردسال و بالای 120 سانتیمتر به صورت بزرگسال الزامی است.

کسی نیست که به مشهد سفر کرده باشد و چیزی از پارک های آبی آن نداند. معرفی پارک آبی سرزمین موج های آبی در مشهد قسمت اول بی شک فراهم آوردن مکانی ایمن و مفرح برای گذران اوقات فراغت از کار روزانه نیازی است که در. این پارک های آبی برای همه سنین طراحی شده است که پیشنهاد می کنیم لذت آن را از دست ندهید.

در این بخش از سایت تخصصی شهر مشهد به معرفی خدمات اطلاعات تماس شماره تلفن و آدرس سرزمین موج های آبی می پردازیم. قوانین و مقررات پارک آبی موج های آبی مشهد. سرزمین موج های آبی.

اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد هستید و می خواهید با امکانات آن آشنا شوید تصاویر آن را ببنید و به آدرس نحوه دسترسی و خرید بلیت سانس ها و قیمت بلیت و دست پیدا کنید این مطلب را از دست ندهید. پارک های آبی مشهد از مهم ترین جاذبه های تفریحی و گردشگری مشهد و همچنین جاهای دیدنی مشهد می باشند. خرید بلیط سرزمین موج های آبی مشهد با تخفیف ویژه موج های آبی اولین پارک آبی در ایران دارای نشان استاندارد در مشهد انتهای بلوار اندیشه بزرگترین پارک آبی ایران.

این پارک آبی اولین پارک آبی ایران محسوب می شود که در سال ۱۳۸۶ با مساحت ۸۴۶۰ مترمربع وزیر بنای ۲۳ هزار متر مربع ساخته شد. اگر می خواهید برای تفریح به سرزمین موج های آبی. ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ه ش.

Https Encrypted Tbn0 Gstatic Com Images Q Tbn And9gctsyvs6cu9s0bakmkpxhcmfvjnizbjgvz3swnymnhc0p0eq Kho Usqp Cau

Https Encrypted Tbn0 Gstatic Com Images Q Tbn And9gcs8ljms48vjtquobytf4ddjef9ccyopuvaidcuvce0r2fxotqt8 Usqp Cau

Https Encrypted Tbn0 Gstatic Com Images Q Tbn And9gct8zolp5hkwxboqgucu9oe7pp8lchn5zucdcxnqp70 U6b2bhod Usqp Cau